GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Tallrikar 4471493
nr 447 1493
Tallrikar
4 st Mandarinporslin [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.100 kr
måndag 22 januari 2007
kl 17:42:47
750 kr
1.500 kr
850 kr
2.000 kr